Schodołazy towarowe pomocne przy pracy z ciężarami

0
52

W przypadku przeprowadzki zniesienie mebli po schodach jest problematycznym zadaniem. Zniesienie na przykład lodówki wymaga pomocy drugiej osoby, a przy większych gabarytach przedmiotu nawet współpracy kilku osób. W tym celu stworzone zostało rozwiązanie takie jak schodołazy towarowe. Ich celem jest pomoc w przenoszeniu towarów ciężkich po schodach w stosunkowo komfortowy sposób.

Schodołazy towarowe zastosowanie

Wiele firm oferujących towary większych oraz cięższych gabarytów ma za zadanie dostawę produktu do klienta. To samo można powiedzieć o kurierach, dostawcach spożywczych, piekarniach i tak dalej. Niekiedy wnoszenie towaru jest czasochłonne i wymaga sprawności fizycznej. Niestety nie każdy z nas powinien pozwalać sobie na przeciążanie kręgosłupa w ten sposób.

Zastosowanie schodołazów towarowych pewno sprawi, że twój kręgosłup będzie ci wdzięczny. Pracując w firmie dostarczającej ciężkie towary posiadanie schodołazów towarowych jest świetnym rozwiązaniem znacząco ułatwiającym pracę. Schodołazy towarowe można stosować do przenoszenia sprzętu AGD/RTV, narzędzi, maszyn i urządzeń do cyklinowania podłóg itd. Dzięki poręczności oraz łatwości obsługi każdy poradzi sobie z użytkowaniem schodołazów. Schodołazy towarowe powinny być nieodłącznym elementem każdej firmy w celu dbania o swoich pracowników oraz ich zdrowie. Urządzenie to znacząco ułatwia przenoszenie towarów ciężkich na kondygnacje, jak i również znoszenie ich na dół bez większego kłopotu.

Schodołazy towarowe zalety

  • praca zgodnie z zasadami BHP;
  • koniec z przeciążaniami kręgosłupa;
  • możliwość przeniesienia towarów ciężkich samodzielnie;
  • brak odczucia zmęczenia po wykonaniu przeniesienia towaru;
  • łatwa obsługa dla każdego;
  • nadaje się do wielu rodzajów towarów ciężkich i gabarytowych.